دبیر عربی کنکوری در گرگان

دبیر عربی کنکوری در گرگان :  تخصص و تسلط برمباحث  کتاب عربی و آسان نمودن آنها و انتقال به فراگیران  و شفاف سازی کاربردی موضوعات  ازجمله ویژگیهای یک دبیر عربی موفق خواهد بود  بنابراین او باید قواعد عربی را به زبان  ساده  بیان دارد و با مثالهای ملموس آنها را به دانش آموزان بفهماند مثلا برای تحلیل صرفی  از خود دانش آموزان و ویژگیهای فردی آنها و برای اعراب  از نقشی که به آنها در نمایشنامه ها داده می شود استفاده کند. نقش درس عربی را در کنور نمی توان نادیده گرفت . از این دبیران مسلط و درجه یک بسیاری در شهر گرگان وجود دارند که کارنامه های بسیار درخشانی در تدریس عربی کنکور دارند . برای اینکه با دبیران عربی کنکوری ما آشنا شوید می توانید به صفحه دبیران عربی ما مراجعه کنید و برای مشاوره تصویری یا حضوری با ایشان تماس حاصل نمایید.

دبیر کنکور عربی رشته تجربی در گرگان

تاثیر عربی در کنکور تجربی و ریاضی نسبت به دروس عمومی دیگر ضریب پایین‌تری دارد اما دلالت بر این ندارد که این درس اهمیت کمتری دارد بلکه در رشته‌های ریاضی و تجربی به دلیل همین نادیده گرفتن، برخی از داوطلبان که در عربی درصد بالاتری کسب می‌کنند موفقیت بیشتری کسب می‌کنند، زیرا وقتی عده کثیری از داوطلبان این درس عربی را پایین می‌زنند و تعدادی هم آن را حتی در حد متوسط بزنند تراز بیشتری نسبت به باقی داوطلبان کنکور کسب می‌کنند

مدرس یاب یک پلتفرم جامع آموزشی است که مدرسان و آموزشگاه ها را معرفی می کند. یک منبع جامع که همه ی مدرسان و آموزشگاه های گرگان را در یک جا جمع کرده تا مخاطبان براحتی درهر رشته ی آموزشی بتوانند مدرس و آموزشگاه مورد نظر خود را پیدا کنن و از این خدمات استفاده کنن.(این روش باعث صرفه جویی در زمان می شود چرا که براحتی به بیشترین مدرسان و آموزشگاه ها در یک مکان دسترسی داریم، و همچنین دیگر نیاز نیست برای هر آموزشی جاهای مختلف را برای پیدا کردن مدرس و آموزشگاه در رشته مورد نظر جستجو کنیم ).

دبیر کنکور عربی رشته ریاضی فیزیک در گرگان

درصد افرادی که توانسته اند در درس عربی به درصد بالای 70 برسند فقط 5 درصد بوده است. هم چنین افرادی که توانسته اند به درصد بالای 50 برسند 12 درصد بوده است این در حالی است که درصد افرادی که به درصد منفی در این درس رسیده اند 14 درصد می‌باشد یعنی بیشتر از افرادی که بالای 50 زده اند و این یعنی وضعیت داوطلبان کنکوری بسیار بد است و به تنها چیزی که کم ترین اهمیت را می‌دهند درست درس خواندن می‌باشد. در نتیجه درصد عربی در کنکور در رسیدن شما به رشته مورد علاقه تان تاثیر فراوان دارد.