اجاره ویلا زیارت گرگان ، ویلاهای مجلل و اقتصادی

روستای زیارت گرگان از دیدنی‌های زیبای استان گلستان است. هوای خوب، درختان جذاب و اثراتی تاریخی که از هزاران سال پیش باقی مانده‌اند، در این مکان ریز قرار دارند. مگر می‌شود که این‌همه جذابیت را نادیده گرفت؟ درصورتیکه اهل هجرت به شمال کشور ایران می باشید و از پیاده‌روی و کوه‌پیمایی لذت می‌برید، سفر به روستای زیارت را از دست ندهید. حتی چنانچه مهم خانواده راهی مهاجرت هستید، از رفتن به این ده پیشمان نمی‌شوید. این روستا آن‌قدر زیباست که ما هم سازه داریم به‌عنوان یکی از جاهای دیدنی گلستان به‌ آن سری بزنیم. همراه ما باشید تا اساسی کشش های گردشگری زیارت آشنا شوید. برای اجاره ویلا زیارت گرگان می توانید به حساس شماره 09114481870 تماس بگیرید یا ویلای آیتم حیث خود را در سایت گلستانی ها رزرو کنید.

روستای زیارت کجاست؟

قبل از هر چیز اذن دهید برایتان بگوییم که روستای زیارت کجاست. زیارت در یکی از دهستان‌های بخش مرکزی گرگان قرار گرفته است. این دهستان، استرآباد جنوبی نام دارااست و در ادامه جاده دارای اسمو رسم ناهارخوران است. ناهارخوران همان جنگل جذابی است که در ۴کیلومتری گرگان قرار دارد. به جهت وصال به روستای زیارت باید ۱۰ کیلومتر از جنگل ناهارخوران جلوتر بروید. زیارت روستای بزرگی نیست؛ البته دیدنی‌های متعددی داراست که حیف است، اهل شمال‌گردی و سفر باشید و دیدن آن را در برنامه‌های مسافرتی‌تان جای ندهید. اجاره ویلا استخردار در زیارت گرگان از مورد های محبوب مسافران به شمار می آید.

حتماً اسم «گالش‌نشین» به گوشتان خورده است. چنانچه تا درحال حاضر این کلمه را نشنیده‌اید می بایست بگوییم به مردمان کوه‌نشین مازندرانی که در دامنه‌های البرز زندگی می‌کنند، گالش‌نشین گفته می‌شود. این اشخاص اکثر به گله‌داری از جور سنتی مشغول‌اند؛ به این معنی که به همان سبک و سیاق گذشته‌ها، دام‌ها را در کوه و صحرا می‌چرانند و خبری از تجهیزات اتوماتیک و روش‌های علمی به جهت رسیدگی به دام‌های‌شان نیست. هرچند روستای زیارت نیز گالش‌نشین است؛ اما این روزها، همه‌چیز در جهان تغییر‌و تحول کرده است. فناوری پایش به همه‌جا باز شده و انسان‌ها را با شتاب از روش‌های سنتی و کلاسیک در هر زمینه‌ای بدور می‌کند. گالش‌نشین‌های روستای زیارت نیز دیگر به دامداری دل نمی‌دهند و ترجیحشان همین میباشد که بخش اعظم به کشاورزی و ساخت‌وساز برسند. .